TZ Young Fitness - шаблон joomla Новости

    Praha | E-shop

Kompletní Školení

Naše firma pro Vás zajišťuje kompletní školení na zbrojní průkaz, které zahrnuje kompletní servis, výuku a výcvik ve střelbě se zbraní, výklad zákona a vyhlášek upravující tuto problematiku.

Kompletní školení by měl podstoupit každý žadatel o zbrojní průkaz. Jelikož zbrojní průkaz sebou přináší i privilegium nosit zbraň a s tím spojená rizika a výhody.

 

Vše o Zbrojním Průkazu naleznete ZDE

Na střelnici vyplníte závaznou přihlášku, složíte zálohu 1100 Kč, oproti které dostanete učební materiál a informace, které budete potřebovat k domácímu studiu. Pokud jste již přihlášeni na PČR ke zkoušce, lze zaslat učební materiál na dobírku.

Učební materiál se u nás neskládá pouze ze znění zákona, ale i z dalších materiálů, které žadateli velice usnadní výuku, jak praktické části (výuka o zbraních) a, tak výkladu zákona a jeho utřídění do stravitelnější formy.Vaši přihlášku, na základě plné moci, za Vás na Policii české republiky podáme a přijmeme termín konání zkoušky. O termínu zkoušky a školení, které probíhá zpravidla poslední sobotu před zkouškou, Vás telefonicky informujeme do 24 hodin od jeho převzetí. Pokud je nám termín znám dříve, sdělíme Vám ho při podpisu přihlášky.

Při Vašem domácím studiu jsou Vám telefonicky, SMS zprávou nebo emailem k dispozici stále naši instruktoři, v případě jakýchkoli dotazů, nebo přistoupení k individuálnímu plánu výuky, nás kontaktujte. V den školení se dozvíte, nejen jak zbraň zabezpečit, uschovávat náboje a střelný lovecký prach, ale i to jak postupovat v případě použití zbraně v krajní nouzi a nutné obraně. Jaké jsou zásady bezpečné manipulace se zbraní a základy střelby.

Dále se od našich kvalifikovaných instruktorů dozvíte jak postupovat v případě nákupu zbraně, znehodnocení zbraně, atak dále. Vyložíme Vám terminologii zbraní a střeliva. Provedeme Vás světem zbraní a střelby s individuálním přístupem. Po úspěšném složení zkoušky z odborné způsobilosti za Vás podáme žádost o vydání zbrojního průkazu. Váš první kontakt s příslušným útvarem policie bude, až si půjdete pro zbrojní průkaz. Naše úspěšnost je 90%. Z námi proškolených klientů nikomu nebyl odňat zbrojní průkaz, z důvodu spáchání trestného činu na úseku zbraní a střeliva. Úspěšní absolventi dostanou navíc slevový poukaz na nákup zbraně u nás ve výši 500 Kč.

Celková cena kompletního školení je 4400 Kč.

JEDINÉ, CO SI JEŠTĚ ŽADATEL HRADÍ JE LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA, FOTOGRAFIE A KOLKOVÉ ZNÁMKY.

Kde jsme?

Kontakt

ZBRANĚ STŘELIVO STŘELNICE PUŠKAŘSTVÍ LERO

Dlouhá 164 a Dlouhá 200
261 01, Příbram II

Telefon:+420 605 757 993
Email:pribram@strelnicelero.cz

newsletter