TZ Young Fitness - шаблон joomla Новости

    Praha | E-shop

Nová Zbraň

Zvažujete nákup nové zbraně a stále nevíte jakou, nebo máte již přesnou představu a před Vaším nákupem si chcete zbraň vyzkoušet?

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem, Vám doporučujeme, aby jste nedali na doporučení ohledně výběru zbraně od byť sebelepšího kamaráda. To že jemu jeho zbraň vyhovuje, neznamená, že tatáž zbraň bude vyhovovat i Vám. Řešení je jednoduché. Využijte naší nabídky k vyzkoušení zbraní z našeho sortimentu, aby jste si sami vyzkoušeli, co Vám dle Vašich požadavků vyhovuje. Aktuálně disponujeme více než 150 kusy zbraní od různých výrobců. Prohlédnout si je můžete ZDE.

 

Nově jsme pro Vás pořídili další zbraně výrobce GLOCK, Česká zbojovka a mnoho dalšího. Nebo nás navštivte během prezentačních akcí zbraní od různých výrobců, kdy je zapůjčení zbraní zcela zdarma.

 

Jako PARTNEŘI mnoha výrobců a dovozců zbraní a dalšího vybavení pro lov, sport a potřeb pro střelce Vám můžeme nabídnout širokou škálu zboží a služeb, včetně vyřízení různých formalit, například nákupního povolení nebo registrace. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

VÁŠ TÝM STŘELNICE LERO

 

Kde jsme?

Kontakt

ZBRANĚ STŘELIVO STŘELNICE PUŠKAŘSTVÍ LERO

Dlouhá 164 a Dlouhá 200
261 01, Příbram II

Telefon:+420 605 757 993
Email:pribram@strelnicelero.cz

newsletter