O nás

Jsme 1. komerční tunelová střelnice v České republice, která byla postavena v roce 1993 pod záštitou firmy LERO s.r.o. jejímž zakladatelem byli Vladislav Leiš, úspěšný střelec IPSC a policejního parkuru, někdejší mistr České republiky v IPSC v kategorii senior a Marie Leišová.

Střelnice je dlouhá 25 metrů, určená pro střelbu ze zbraní kategorie A, B, C, D, dále pro samočinné zbraně, krátké kulové zbraně, dlouhé kulové a brokové zbraně, předovky a křesadlové zbraně, komerční, pro účely tréninkové a sportovní střelby a pro naplnění teoretické a praktické části zkoušek žadatelů o zbrojní průkaz.

K dispozici máme 5 střeleckých stanovišť všechny s maximální délkou střelby na 25 metrů, učebnu s kapacitou 36 míst, s možností rozšíření dalších míst. Rovněž nabízíme kávu, čaj, limonády a další občerstvení pro zpříjemnění Vaší návštěvy u nás.

Stále se snažíme rozvíjet a zlepšovat naše služby a maximalizovat pohodlí a komfort při Vaší střelbě. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou u nás na prvním místě. Z toho důvodu máme vybaveny střelecké stanoviště neprůstřelnými stěnami a vysoce výkonnou vzduchotechnickou jednotkou.

Pořádáme střelecké závody ve stylu IPSC/ LOS, školení k získání zbrojního průkazu, Kompletní školení na zbrojní průkaz, zkoušky odborné způsobilosti na zbrojní průkaz, kurzy obrané střelby, prezentační akce zbraní různých výrobců.

kde jsme?

kontakt

STŘELNICE LERO PŘÍBRAM Dlouhá 200 261 01, Příbram II +420 605 757 993 pribram@strelnicelero.cz @STRELNICELERO

Provozní doba

Pondělí - Pátek 9:00 - 17:00 Sobota - Neděle Po objednání online rezervace